Contactpersonen Schuitemaker

 

SALES

 

Schuitemaker Landbouw B.V.    

Schuitemaker Industrial B.V.    

Noord en Midden Nederland

Bert Sanderman   

Bert Sanderman
M +31 (0)6 53402370
Email: bds@sr-schuitemaker.nl

Noord Nederland

Paul Gieselbach   

Paul Gieselbach 
M +31 (0)6 55488032
Email: p.gieselbach@sr-schuitemaker.

Zuid Nederland en België

Roel Franssen

Roel Franssen
M +31 (0)6 11511306
Email: r.franssen@sr-schuitemaker.nl

Zuid Nederland

Erik van Sterkenburg

Erik van Sterkenburg
M +31 (0)6 51049020
Email: erikvansterkenburg@sr-schuitemaker.nl

Duitsland (Postcode 70-97), Tsjechië, Oostenrijk & Zwitserland

Max Gais

Max Gais
M +49 171 8381003
Email: m.gais@sr-schuitemaker.nl

Industriële halffabrikaten

Alidus Wessels

Alidus Wessels
M +31 (0)6 52851105
Email: alidus.wessels@sr-schuitemaker.nl

Duitsland (Postcode 1-16, 30-39, 61-69)

Karsten Waikinat
M +49 173 618 7590
Email: k.waikinat@sr-schuitemaker.nl

  Sales Backoffice

Adrian Kwintenberg

Adrian Kwintenberg
M +31 (0)6 53561338
Email: a.kwintenberg@sr-schuitemaker.nl

Frankrijk, Spanje, Italië, Estland, Letland, Litouwen, Roemenië,
Finland, Denemarken, Duitsland (Postcode 17-29)

Seine van der Velde

Seine van der Velde
M +31 (0)6 20436603
Email: svdv@sr-schuitemaker.nl

 

Verkoopleider Schuitemaker Industrial

Hein Potze

Hein Potze
M +31 (0)6 1136 3031
Email: H.Potze@sr-schuitemaker.nl

 Polen

Mateusz Graczyk

Mateusz Graczyk
M +48 885 855 886
Email: m.craczyk@sr-schuitemaker.nl

 

 Noord-Amerika

Jan Pieter de Vries

Jan Pieter de Vries
M +31 (0)6 55474742
USA cell Phone (1) 806 443 3565
Email: jp.devries@sr-schuitemaker.nl

 

Ierland & Verenigd Koninkrijk

Richard Massey

Richard Massey
M +353 (0) 871 42 99 56
Email: r.massey@sr-schuitemaker.nl

 

 Noorwegen, Zweden, Nieuw-Zeeland, Australië

Berthold Koops

Berthold Koops
M +31 (0)6 11782511
Email: b.koops@sr-schuitemaker.nl

 

Sales Backoffice

Ard-Jan Kamphuis

Ard-Jan Kamphuis
M +31 (0)6 51995360
Email: ajk@sr-schuitemaker.nl

 

 

 

MANAGEMENT TEAM

Managing Director

 Johan H. Veenstra

Johan H. Veenstra
M +31 (0)548 514125
Email: info@sr-schuitemaker.nl 

Manager Finance & Control

 

Bert Koekkoek
M +31 (0)548 514125
Email: info@sr-schuitemaker.nl 

 

 

Commercieel Manager

 Berthold Koops

Berthold Koops
M +31 (0)548 514125
Email: info@sr-schuitemaker.nl 

Manager Operations

 Herwin Heupers

Herwin Heupers
M +31 (0)548 514125
Email: info@sr-schuitemaker.nl