Contactpersonen Schuitemaker

 

SALES

 

Schuitemaker Landbouwmachines    

Schuitemaker Industrial   

Noord- en Midden-Nederland

Bert Sanderman   

Bert Sanderman

Mob  : +31 (0)6 5340 2370

Email: bds@sr-schuitemaker.nl

Noord-Nederland

Paul Gieselbach   

Paul Gieselbach 

Mob  : +31 (0)6 5548 8032

Email: p.gieselbach@sr-schuitemaker.

Zuid-Nederland & België

Roel Franssen

Roel Franssen

Mob  : +31 (0)6 1151 1306

Email: r.franssen@sr-schuitemaker.nl

Zuid-Nederland

Erik van Sterkenburg

Erik van Sterkenburg

Mob  : +31 (0)6 5104 9020

Email: erikvansterkenburg@sr-schuitemaker.nl

Duitsland (Postcodes 70-97), Tsjechië,

Oostenrijk & Zwitserland

Max Gais

Max Gais

Mob  : +49 171 8381003

Email: m.gais@sr-schuitemaker.nl

Sales Backoffice

Ymeke Frederiks

Tel  : +31 (0)548 85 49 80

Email: y.frederiks@sr-schuitemaker.nl

Duitsland (Postcodes 1-16, 30-39, 61-69)

Karsten Waikinat

Mob  : +49 173 618 7590

Email: k.waikinat@sr-schuitemaker.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Frankrijk, Spanje, Italië, Estland, Letland, Litouwen, Roemenië, Finland, Denemarken, Duitsland (Postcodes 17-29), Noorwegen, Zweden, Australië, Nieuw Zeeland

Seine van der Velde

Seine van der Velde

Mob  : +31 (0)6 2043 6603

Email: svdv@sr-schuitemaker.nl

 Commercieel Manager Industrial

Hein Potze

Hein Potze

Mob  : +31 (0)6 1136 3031

Email: H.Potze@sr-schuitemaker.nl

 Polen

Mateusz Graczyk

Mateusz Graczyk

Mob  : +48 885 855 886

Email: m.craczyk@sr-schuitemaker.nl

 

 Noord-Amerika

Jan Pieter de Vries

Jan Pieter de Vries

USA cell Phone (1) 806 443 3565

Email: jp.devries@sr-schuitemaker.nl

 

Ierland & Verenigd Koninkrijk

Richard Massey

Richard Massey

Mob  : +353 (0) 871 42 99 56

Email: r.massey@sr-schuitemaker.nl

 

 

 
 

Innovado

Pieter Vos

Mob: +31 6 4372 4429

Email: innovado@sr-schuitemaker.nl | p.vos@sr-schuitemaker.nl

 

Sales Backoffice

Ard-Jan Kamphuis

Mob  : +31 (0)6 5199 5360

Email: ajk@sr-schuitemaker.nl

 

 

MANAGEMENT 

Tel: +31 (0)548 - 514 125 | Email: info@sr-schuitemaker.nl

Managing Director

 

Bert venema

Manager Finance & Control

Bert Koekkoek

 

Manager HR

 
Antoinette Platje
 

 

Marketing Manager

Robbert Holtkamp

Manager Productie

 
Francois Hoekstra

Manager Research & Development

 
Jos Broeders

 

 

Commercieel Manager Industrial

Hein Potze

 Commercieel Manager Machines

 

Seine van der Velde